Lot 26
Vendue Next Door | 5 September 2022
Wosoz (20ste eeuw)

Abstracte compositie

gesigneerd (op het spieraam)

gemengde techniek op doek, zonder lijst, 150x120 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325