Lot 20
Vendue Next Door | 5 September 2022
Hannes Postma (1933-2020)

Portret

gesigneerd en gedateerd (rechtsboven)

olieverf op doek, zonder lijst, 80x80 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 45,00

Hamerprijs: € 45