Lot 19
Vendue Next Door | 5 September 2022
Hannes Postma (1933-2020)

Rood

gesigneerd en gedateerd 'hans postma 1957' (rechtsboven)

olieverf op doek, zonder lijst, 80x100 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260