Lot 18
Vendue Next Door | 5 September 2022
Hannes Postma (1933-2020)

Rangschikking

gesigneerd met initialen (linksonder) en gedateerd '2005' (rechtsonder)

olieverf op doek, zonder lijst, 65x80 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30