Lot 17
Vendue Next Door | 5 September 2022
Hannes Postma (1933-2020)

Blue

gesigneerd 'Potsma' (rechtsonder), gedateerd '1995' (verso)

olieverf op doek, zonder lijst, 70x80 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50