Lot 16
Vendue Next Door | 5 September 2022
Hannes Postma (1933-2020)

Blauwe engel

gesigneerd en gedateerd 'postma / 1960' (linksboven), getiteld (op het spieraam)

olieverf op doek, zonder lijst, 100x80 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300