Lot 15
Vendue Next Door | 5 September 2022
Ben Sleeuwenhoek (1951)

gesigneerd en gedateerd 'Ben S 02' (rechtsonder)

gouache en collage op papier, 65x96,5 cm (72x104 cm incl. lijst)

Daarbij het boek 'Ben Sleeuwenhoek een keuze 1987-2000', uitgegeven door Stichting BoZart, Bergen op Zoom, in 2001.

€ 0,00
€ 0,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100