Lot 14
Vendue Next Door | 5 September 2022
Ben Sleeuwenhoek (1951)

gesigneerd 'Ben S 96' (rechtsonder)

gouache, 60x85 cm (67x92 cm incl. lijst)

Conditie: kreukel (linksonder hoek), verder goed.

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30