Lot 13
Vendue Next Door | 5 September 2022
Ben Sleeuwenhoek (1951)

gesigneerd en gedateerd 'Ben S 98' (rechtsonder)

gemengde techniek op papier (gouache, potlood op papier en collage) 65x96,5 cm (72x104 cm incl. lijst)

Conditie: goed.

Literatuur.
S. Herst, T. Schaar and B.Sleeuwenhoek, 'Ben Sleeuwenhoek a selection', Bergen op Zoom 2001, afgebeeld op p. 67. Een exemplaar van dit boek is bij dit lot inbegrepen.

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25