Lot 6
Vendue Next Door | 5 September 2022
Jan van Rhijnnen (1859-1927)

Gezicht op Noorden met de Sint-Martinuskerk in de achtergrond

gesigneerd (rechtsonder)

olieverf op doek, 29x42 cm (afm excl lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80