Lot 3
Vendue Next Door | 5 September 2022
Jac van Rossum (1881-1963)

Een boerenerf aan de waterkant

gesigneerd (rechtsonder)

olieverf op doek, 61x81 cm (afm. excl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240