Lot 25
Vendue Next Door | 5 September 2022
Ru van Rossem (1924-2007)

Bedoeïnenvrouwen op weg naar de markt

getiteld en genummerd '3/35' (linksonder) en gesigneerd en gedateerd ''65' (rechtsonder)

kleurenets, 50x72 cm (afm excl lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35