Lot 4
Vendue Next Door | 5 September 2022
Wilhelm Gdanietz (1893-1969)

Herfst

gesigneerd 'W. Gdanietz' (rechtsonder)

olieverf op doek, 65x49 cm (afm excl lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200