Lot 11
Vendue Next Door | 5 September 2022
T. Reijmers (20ste eeuw)

Dorpje aan een vaart

gesigneerd (linksonder)

olieverf op doek, 40x50 cm (afm excl lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70