Lot 12
Vendue Next Door | 5 September 2022
Jan van Rijsewijk (1954)

Polderlandschap met molen

gesigneerd (rechtsonder)

olieverf op doek, 50x70 cm (afm excl lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90