Lot 9
Vendue Next Door | 5 September 2022
Gerrit Nijland (1931)

Oud Hollandse stad met ophaalbrug

gesigneerd 'G Nijland.' (linksonder)

olieverf op doek, 50x60 cm (afm excl lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120