Lot 10
Vendue Next Door | 5 September 2022
Gerrit Nijland (1931)

Kerkinterieur met figuren

gesigneerd 'Nijland' (rechtsonder)

olieverf op doek, 60x50 cm (afm excl lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120