Lot 176
Vendue Next Door | 4 July 2022
Herman Berserik (1921-2002) - 2x

Majoor Kowaljow en een soortgelijke illustratie voor de Neus van Gogol

beide met potlood gesigneerd en gedateerd

2 met de hand ingekleurde proefdrukken, beide zonder lijst, elk 33x50 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120