Lot 175
Vendue Next Door | 4 July 2022
Jenny Dalenoord (1918-2013)

Walburg Kerk 1992

gesigneerd, gedateerd en getiteld

gemengde techniek op papier, 51x41 cm (incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25