Lot 174
Vendue Next Door | 4 July 2022
Wim Heskes (20e eeuw)

Portret van man met baard

gesigneerd en gedateerd '16

houtskooltekening, 44x37 cm (incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 25