Lot 173
Vendue Next Door | 4 July 2022
Herman Berserik (1921-2002) - 4x

Herinnering aan St. Remy (1967) Stilleven met eieren (1982) en 2 andere voorstellingen

allem met potlood gesigneerd, alle genummerd en met potlood of in de plaat gedateerd

3 etsen en 1 kleurenlitho, alle zonder lijst, afm. van 24x30 cm to (bladmaat)

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70