Lot 158
Vendue Next Door | 4 July 2022
Aziatische School, 20e eeuw (2x)

Sluipende tijger en portret van een oude Tibetaanse man.

Olieverf op doek, 86x57 cm en olieverf op doek, r.o. onduidelijk getekend, 46x35 cm (maten excl. lijsten).

€ 0,00
€ 0,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80