Lot 156
Vendue Next Door | 4 July 2022
Hollandse School, 20e eeuw (2x)

Zeilschepen bij bewolkt weer.

Olieverf op doek, r.o. onduidelijk getekend, 39x45 cm en olieverf op paneel, r.o. onduidelijk getekend, 25x43 cm (maten excl. lijsten).

€ 0,00
€ 0,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140