Lot 155
Vendue Next Door | 4 July 2022
Gerrit van Jeveren (1904-1986) en T. Beyl (3x)

Drie verschillende Hollandse landschappen.

Twee aquarellen, r.o. en l.o. getekend, 14x31 en 38x58 cm / olieverf op doek, r.o. getekend T. Beyl, 29x43 cm (maten excl. lijsten).

€ 0,00
€ 0,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35