Lot 154
Vendue Next Door | 4 July 2022
Verschillende makers (3x)

20e eeuw.

Zandpad in een berkenbos / Zomerse boerderij aan de waterkant / portret van een man.

Olieverf op doek, r,o, onduidelijk getekend, 29x39 cm / olieverf op doek. r.o. getekend H. Veenendaal, 28x38 cm / olieverf op doek, r.o. getekend Rogier, 24x19 cm (maten excl. lijsten).

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70