Lot 172
Vendue Next Door | 4 July 2022
Herman Berserik (1921-2002) - 5x

Marken (1980), Vlissingen (1981) en drie andere voorstellingen

alle met potlood gesigneerd en gedateerd, 4 werken tevens genummerd

3 litho's en 2 etsen, alle zonder lijst, afm. van 20x23,5 cm tot 40x56 cm (bladmaat)

€ 0,00
€ 0,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160