Lot 170
Vendue Next Door | 4 July 2022
Herman Berserik (1921-2002) - 4x

Cisco kid (1964) en 3 andere taferelen

alle met potlood gesigneerd, drie genummerd, en een geannoteerd 'proef'

3 etsen en 1 kleurenlitho, alle zonder lijst, afm. circa tot 51x33 cm en 50x64,5 cm (bladmaat)

€ 0,00
€ 0,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90