Lot 168
Vendue Next Door | 4 July 2022
Herman Berserik (1921-2002) - 3x

3 Taferelen met poppen waaronder 'Begroeting'

alle in potlood gesigneerd, twee geannoteerd 'proef' en een genummerd 15/35

2 etsen en 1 kleurenlitho, alleo zonder lijst, afm. van 57x40 cm tot 60x65 cm (bladmaat)

€ 0,00
€ 0,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80