Lot 167
Vendue Next Door | 4 July 2022
Herman Berserik (1921-2002)- x

2 Bloemstillevens en een Stilleven met olielamp

waarvan twee met potlood gesigneerd en gedateerrd, één werk geummerd 7/30 en één geanntoeerd proefdruk 2e staat

2 kleurenlithos en een ets, alle zonder lijst, 20x23,5 cm tot 44x65 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70