Lot 166
Vendue Next Door | 4 July 2022
Herman Berserik (1921-2002)

Made in England

gesigneerd met potlood, gedaterd 1967 en genummerd 16/26

litho in zwart wit, zonder lijst, 56x77 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30