Lot 165
Vendue Next Door | 4 July 2022
Poek Buurman (20e eeuw)

Het gesloten huis

verso gesigneerd en gedateerd

gemengede techniek op doek, 81x41 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 45,00

Hamerprijs: € 45