Lot 163
Vendue Next Door | 4 July 2022
Wim Bettenhausen (1942) - 2x

Kensington Gardens (1982) en Wintersfeer in Stadenkwartier (1982)

beide gesigneerd met potloood, getiteld, gedateerd en genummerd 6/18

2 (kleur-) etsten, in lijst (waarvan één zonder glas), elk 51x61 cm (incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160