Lot 162
Vendue Next Door | 4 July 2022
Ton Hoogendoorn (1927-1983) - 4x

'Ontduikende morgen in De Voorde en de stoel van Kees'

gesigneerd en gedateerd 1972

gemengde techniek op papier, zonder lijst, 50x64,5 cm, daarbij drie zeefdrukken van Hoogendoorn, 'Doorsnede van een landschap', alle gesigneerd, gedateerd en getiteld, 60x80 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25