Lot 161
Vendue Next Door | 4 July 2022
Fer Hakkaart (1941)

Handstudie

gesigneerd en gedateerd '78

potloodtekening, 50x40 cm (incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25