Lot 159
Vendue Next Door | 4 July 2022
Loek Bos (1944)

bronzen beeld 'liefdespaar', gesigneerd, genummerd 8/25 en gedateerd '06, met boek 'Mise-en-scène' (Uitg. Haags Palet), beeld: H. 19 cm, portfolio: 26x31,5x5,5 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240