Lot 1
Vendue Next Door | 5 September 2022
Eduard Heijmans (1912-1972)

Perzisch motief

gesigneerd en gedateerd 'heymans 31.12.66' (midden)

assemblage en gemengde techniek op doek, kunstenaarslijst, 130x160.5x13.5 cm

  • De oppervlakte met stof, vuil en craquelé.
  • Een kleine beschadiging op de middelste steen.

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25