Lot 49
Vendue Next Door | 4 July 2022
Móricz Góth (1973-1944)

Een paardenwagen

gesigneerd en gedateerd 'M Góth / 1926' (rechtsonder)

zwart krijt op papier, 44x59 cm (afm. excl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120