Lot 48
Vendue Next Door | 4 July 2022
E. Peffer, onbekende maker en K.C.J. van Beek, 20e/21e eeuw (3)

Zeilschip bij een kasteel aan de waterkant, een boerderij aan een poldersloot en ruiters in een winters bos.

Olieverf op board, l.o. getekend, 28x38 cm (excl. lijst), olieverf op doek, r.o. onduidelijk getekend, 28x38 cm (excl. lijst) en olieverf op doek, l.o. getekend, 40x30 cm (excl. lijst).

€ 0,00
€ 0,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40