Lot 46
Vendue Next Door | 4 July 2022
W.Th. La Grand en onbekende maker, 20e eeuw (2)

Boerderij aan de waterkant met afgemeerde roeiboot en boerderij tussen de bomen.

Olieverf op doek, r,o, getekend en l.o. onduidelijk getekend, 39x80 cm en 59x49 cm (excl. lijst).

€ 0,00
€ 0,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35