Lot 45
Vendue Next Door | 4 July 2022
Klaas Boonstra (1905-1999)

gesigneerd 'Boonstra' (rechtsonder)

olieverf op board, 49x61 (59x71 cm incl. lijst)

Conditie: oppervlakte vervuild, verder goed.

€ 0,00
€ 0,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50