Lot 150
Vendue Next Door | 4 July 2022
Hollandse School (20ste eeuw)

Naakte dame en twee saters

olieverf op papier, 20x15,5 cm (afm excl lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30