Lot 149
Vendue Next Door | 4 July 2022
Niek van der Plas (1949/1954)

Gezicht op de Grote Kerk Veere

gesigneerd (rechtsonder)

olieverf op paneel, 13,5x29 cm (afm excl lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80