Lot 152
Vendue Next Door | 4 July 2022
Francine Balman en Hollandse School (3x)

Winterlandschap ; Vissersvrouwen aan de kust ; Spuistraat ; Bomschuit op het strand

2x gesigneerd

3x olieverf op paneel, 1 olieverf op doek, diverse afm van circa 9x16 cm tot 29x23 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100