Lot 151
Vendue Next Door | 4 July 2022
Henk Duiverman (1906-1973) (2x)

Boerderijen

1x gesigneerd (rechtsonder)

beide olieverf op paneel, afm circa 9x16 cm (afm excl lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 45,00

Hamerprijs: € 45