Lot 7
Vendue Next Door | 5 September 2022
Hollandse School (20ste eeuw)

Bollenveld

onduidelijk gesigneerd (rechtsonder)

pastel, 18x25 cm (afm excl lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 45,00

Hamerprijs: € 45