Lot 8
Vendue Next Door | 5 September 2022
Hans de Jong (1938-)

Bollenvelden te Lisse

gesigneerd (linksonder)

olieverf op paneel, 24x30 cm (afm excl lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90