Lot 41
Vendue Next Door | 4 July 2022
Laurens Plas (1828-1893)

Herder met schapen op de heide

gesigneerd en gedateerd 'L Plas f 1880' (linksonder)

olieverf op doek, 38x55 cm (met lijst: 57x74 cm)

Conditie: bedoekt, doordrukking van het spieraam bovenaan en vergeelde vernis.

€ 0,00
€ 0,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220