Lot 40
Vendue Next Door | 4 July 2022
Hollandse School (19de eeuw)

Vissen in mand

olieverf op doek, 42,5x53,5 cm (met lijst: 59x70 cm)

Conditie: craquelé, oppervlaktevuil, doordrukking van het spieraam, een restauratie. UV licht vertoont enkele retouches.

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70