Lot 25
Vendue Next Door | 4 July 2022
Ger Jansen (1936-2010)

Waterlandschap

gesigneerd 'Ger Jansen' (rechtsonder) en gedateerd '2001' en getiteld (verso)

olieverf op doek, zonder lijst, 200x250 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220