Lot 27
Vendue Next Door | 4 July 2022
Fred Smits (1915-1988)

Klankbord 'Opus One'

gesigneerd en gedateerd 'Fred Smits 1970' en getiteld (verso)

objet trouvé in baklijst, 40,5x55,5 cm

Herkomst:

  • Collectie Salco Tromp Meesters, Arnhem (bruikleen Haags Gemeentemuseum).
  • Collectie van kunsthistoricus Prof. Dr. Albert Blankert, Den Haag.

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70